Oprawa dokumentów

Oferujemy Państwu kilka rodzajów opraw od błyskawicznych prostych listwowych do profesjonalnie szytych opraw książkowych.

OPRAWA LISTWOWA WSUWANA


Jest to najszybszy sposób oprawy, jednakże najmniej trwały. Oprawę wykonujemy zaciskową listwą plastikową z plastikową przeźroczystą okładką. Zaletą tej oprawy jest możliwość ręcznej wy- miany kartek (bez użycia specjalistycznych urządzeń). Tym sposobem oprawiamy maksymalnie 50 arkuszy (gramatura 80g/m2).


OPRAWA SKOROSZYTOWA


Kserowane/wydrukowane dokumenty dziurkujemy i oprawiamy w tradycyjne plastikowe okładki skoroszytowe. Tym sposobem oprawiamy do 100 arkuszy (gramatura 80g m2).


BINDOWANIE


Trwała oprawa grzbietem plastikowym z okładkami z folii przeźroczystej i kartonowej. Oprawione tą metodą dokumenty nie mają tendencji do „samo zamykania” i otwarte umożliwiają swobodne korzy- stanie bez potrzeby przytrzymywania na otwartej stronie. Tym sposobem oprawiamy nawet do 300 arkuszy (gramatura 80g/m2).

METALBIND


Trwała i natychmiastowa oprawa płaskim metalowym grzbietem z okładkami z folii przeźroczystej i kartonowej. Najtrwalsza z oferowanych przez nas opraw i najbardziej estetyczna. Tym sposobem oprawiamy nawet do 300 arkuszy (gramatura 80g/m2)